Фонд "Право і демократія"

Консультації з громадськістю — інструмент діалогу між владою та громадою

Ефективний діалог між органами влади та громадськістю — це один з невід’ємних елементів демократії. Налагодженню системного діалогу безпосередньо сприяють врахування громадської думки, залучення громадськості до вирішення важливих для суспільства питань…

Читати далі

Експерти Фонду “Право і Демокатія” прийняли участь у дискусії щодо проблемних питань реформи системи виконання судових рішеннь

Сьогодні, 22 лютого 2018р. у м. Ужгород, відбувається круглий стіл на тему:”Реформа системи виконання рішеннь,виклики та перспективи”. Учасниками заходу були судді, представники управління юстиції, державні та приватні виконавці, представники громадськості. (більше…)

Читати далі

За прозоре фінансування партій!

19-20 березня в Києві відбувся семінар «Державне фінансування політичних партій – як покласти край політичній корупції?», в роботі якого взяли участь й представники Львівщини – РГБФ «Право і демократія». (більше…)

Читати далі

В Україні буде створено інститут незалежного омбудсмена для бізнесу

Це передбачено Меморандумом про взаєморозуміння для української Антикорупційної ініціативи, який в понеділок, 12 травня, підписали в Києві Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Президент ЄБРР Сума Чакрабарті, представники об’єднань ділових кіл та міжнародних фінансових інституцій. (більше…)

Читати далі

ЛОДА ігнорує прикордонне співробітництво і зовнішньоекономічні зв’язки Львівщини

 

Майже за два роки чиновники Львівської облдержадміністрації, окрім управління туризму, не бували у закордонних відрядженнях. Про це на брифінгу повідомив Роман Шостак, керівник медіапроектів Львівської обласної громадської організації "Львівський прес-клуб" .

 

ЛОГО скерувало запити до облдержадміністрації, міськради й облради, аби вони надали інформацію про кілкьість відряджень, їх мету та вартість за час з 2011 по серпень 2012 року.

Як розповів пан Шостак, вичерпну відповідь надала облрада. У ній перелічено усі дані про відрядження. Львівська міська рада не зробила розбивки по фінансуванню кожного відрядження й надала лише загальну суму.

(більше…)

Читати далі

Органи влади викривлено трактують законодавство про доступ до публічної інформації

«З одного боку відділи освіти не надають інформацію про результати тендерів на закупівлю продуктів для шкіл, а з іншого – податкова служба наприкінці року виставляє для загального користування журнали з прізвищами боржників, місцем їх проживання, сумами заборгованості, ідентифікаційними кодами тощо».

Про це зазначив голова правління Фонду «Право і демократія» Андрій Бурий під час засідання прес-клубу «Підсумки піврічного моніторингу органів влади Львівщини з виконання закону «Про доступ до публічної інформації».

(більше…)

Читати далі
Закрити меню