Фонд "Право і демократія"

Впровадження безоплатної первинної правової допомоги в громадах Прикарпаття

Впровадження безоплатної первинної правової допомоги в громадах Прикарпаття

Станіславською правозахисною групою розпочато реалізацію проекту «Формування сталої системи надання безоплатної первинної правової допомоги на Прикарпатті», який підтримує програма “Права людини і правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.
На даний час в рамках проекту організацією вже було проведено попередні переговори із органами місцевого самоврядування Прикарпаття щодо створення у громаді системи безоплатної первинної правової допомоги.e052ec43d0a948a56fe515cdd9e6b21a

В подальшому Станіславською правозахисною групою планується провести 4 навчально-інформаційні сесії для відповідальних представників органів місцевого самоврядування щодо практичної реалізації Закону України «Про безоплатну правову допомогу», моделей надання безоплатної первинної правової допомоги у місцевих громадах, переваг та проблем впровадження, а також ресурсів та можливих джерел їхнього залучення.
За словами керівника проекту, голови Станіславської правозахисної групи Андрія Малетина: «проект буде реалізовуватись протягом лютого – липня 2015 року та має на меті сформувати в територіальних громадах Івано-Франківщини основу для надання безоплатної первинної правової допомоги з метою забезпечення виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу».
На сьогодні Долинська районна рада та Рожнятівська селищна рада вже впроваджують в своїх громадах систему надання безоплатної первинної правової допомоги. Тисменицька міська рада, Долинська міська рада, Рогатинська районна рада та Манявська сільська рада виявили бажання долучитись до процесу розбудови системи надання первинної правової допомоги і є партнерами нашої організації.
Хід реалізації проекту буде висвітлюватись у місцевих медіа, а також громадських порталах, веб-порталі «Право громади», який створений та адмініструється громадською організацією «Станіславська правозахисна група».
Координатор проекту
Ярослав Васютин

Залишити відповідь

Закрити меню