Фонд "Право і демократія"

Працівники судів Івано-Франківщини покращили рівень спілкування та роботи  із людьми з інвалідністю

Працівники судів Івано-Франківщини покращили рівень спілкування та роботи із людьми з інвалідністю

21 грудня 2017р. у приміщенні Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області, відбувся навчальний семінар на тему: «ПОКРАЩЕННЯ РІВНЯ ДОСТУПНОСТІ ПРАВОСУДДЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ».
Захід організовано Регіональним громадським благодійним Фондом «Право і Демократія», в рамках реалізації проекту «Покращення рівня доступності правосуддя для людей з інвалідністю,», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя». Партнерами заходу виступили Апеляційний суд Івано-Франківської області, Івано-Франківський міський суд та Територіальне Управління судової адміністрації України у Івано-Франківській області.
Під час заходу працівникам апарату судів Івано-Франківщини, було представлено матеріали навчальної програми «Покращення рівня навиків спілкування та роботи працівників суду із людьми з інвалідністю», яку було розроблено та апробовано у різних регіонах держави Фондом «Право і Демократія» (м. Львів), спільно з Національною школою суддів України та за підтримки проекту USAID «Справедливе правосуддя» в 2015 -2016 рр.
Учасники навчального семінару отримали нові знання та практичні навики з комунікативно-психологічного спілкування із людьми з інвалідністю, дізнались про особливості їх правового статусу та фізичних аспектів доступності до правосуддя.
У якості викладачів семінару були залучені експерти Фонду «Право і Демократія», представники Національної асамблеї інвалідів України у Івано-Франківській області, та громадські активісти, які працюють у сфері покращення доступності людей з інвалідністю до правосуддя.
Слід зазначити, що ефективне запровадження навчальної програми «Покращення рівня навиків спілкування та роботи працівників суду із людьми з інвалідністю», сприятиме належному забезпеченню доступності людей з інвалідністю до правосуддя у Івано-Франківській області. Працівники апарату суду та судді, зможуть використати одержані в ході навчального семінару знання для розробки та впровадження власних програм з покращення рівня навиків спілкування та роботи із людьми з інвалідністю.

Залишити відповідь

Закрити меню