Фонд "Право і демократія"

Судді Київської області пройшли навчання щодо покращення їх комунікаційних навичок у роботі із людьми з інвалідністю.

Судді Київської області пройшли навчання щодо покращення їх комунікаційних навичок у роботі із людьми з інвалідністю.

26 червня 2018р., у м. Києві, Фондом «Право і демократія», у співпраці з Національною школою суддів України, проводиться навчальний семінар для суддів щодо покращення їх комунікаційних навичок у роботі із людьми з інвалідністю.

В ході заходу учасники обговорили питання правового статусу людей із інвалідністю, комунікативно-психологічні особливості взаємодії суддів із людьми з інвалідністю, а також основні аспекти фізичної доступності людей з інвалідністю до суду.
Фонд “Право і демократія” висловлює свою подяку керівнику ГО “Інститут судового менеджменту” – Наталії Чумак, юристу Національній асамблеї осіб з інвалідністю України – Олегу Полозюку, а також судді Тернопілького окружного адміністративного суду – Інні Білоус, за активну участь у семінарі в якості експертів та тренерів.
Семінар проводився в межах реалізації проекту “Покращення рівня доступності правосуддя для людей з інвалідністю”, який здійснюється Фондом “Право і Демократія” , за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), в рамках Програми “Нове правосуддя”.

Залишити відповідь

Закрити меню