Фонд "Право і демократія"

Семінар для перекладачів жестової мови у Тернополі

Семінар для перекладачів жестової мови у Тернополі

Саме у ці хвилини у м. Тернополі, у конференц-залі готелю “Тернопіль”, триває один із серії 8-пілотних заходів, навчальний семінар для перекладачів жестової мови на тему: «Покращення рівня правової обізнаності перекладачів жестової мови (перекладачів- дактилологів) про судові послуги та процедури». Участь у заході приймають перекладачі жестової мови, які здійснють переклад у судах Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей.
Учасники навчального семінару дізнаються багато корисної інформації та практичної про функціонування судової системи, процесуальні гарантії та правила звернення громадян до суду, особливості правового статусу перекладача та психологічні аспекти роботи перекладача жестової мови з клієнтом у судових інстанціях, тощо.
Даний захід проводиться Фондом «Право і Демократія» у партнерстві з ВГОІ «Українське товариство глухих», в рамках реалізації проекту: «Покращення рівня правової обізнаності перекладачів жестової мови про судові послуги та процедури», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Залишити відповідь

Закрити меню