Фонд "Право і демократія"

Молодіжна політика – чи існує вона у регіонах?

Молодіжна політика – чи існує вона у регіонах?

Впродовж року ВГО Поруч разом з регіональними партнерами – Фондом «Право і демократія», ГО “НОВА Енергія” , Благодійне товариство “Центр суспільних програм” реалізовували проект «Громадський супровід інтеграції студентської молоді з числа ВПО і студентів з тимчасово окупованих територій в приймаючі громади Київської, Львівської, Харківської та Херсонської областей».
Як один з основних результатів проекту наприкінці 2019 року побачило світ друковане видання – «Аналітичний звіт. «Молодіжна політика. Чи існує вона в регіонах?»
Видання отримало універсальний ідентифікаційний номер (ISBN), що є ключем для пошуку конкретного видання в автоматизованих системах національного та міжнародного рівня. Отримання цього номеру зобов’язує видавництво надіслати примірники до провідних бібліотечних установ країни. Відповідно «Аналітичний звіт» надісланий до Книжкової палати України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Національної бібліотеки імені В. Вернадського, Національної парламентської бібліотеки, Державної бібліотеки України для юнацтва, Львівської наукової бібліотеки імені В. Стефаника.
«Як показали дослідження, маємо невтішну статистику: відсутність або вкрай незадовільна діяльність місцевих органів влади щодо реалізації молодіжної політики із залучення до діяльності як місцевої студентської молоді, так і підтримки молоді з тимчасово окупованих територій, – розповідає Дмитро Вітвіцький, керівник проекту. – Звичайно, друк «Аналітичного звіту» є надзвичайно важливим результатом проекту, до видання увійшли усі проведені дослідження і висновки. Аналітичний звіт «Молодіжна політика. Чи існує вона в регіонах?» є першим ґрунтовним дослідженням з цієї тематики. Саме такий комплекс заходів показав проблеми цільової аудиторії проекту та окреслив потенційні механізми для покращення роботи».
Дмитро Вітвіцький повідомив що розповсюдження видання буде здійснюватися в регіонах реалізації проекту через партнерські організації. Пріоритетними бенефіціарами є структури обласних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, організацій громадянського суспільства. Також «Аналітичний звіт» обов’язково буде переданий до низки профільних Міністерств і Комітетів Верховної Ради України.

Зазначимо, що реалізація проекту засвідчила практично повну відсутність роботи центральних і місцевих органів влади з молоддю з поміж ВПО та з тимчасово окупованих територій. Проект став першим кроком з вивчення цієї проблематики та окреслив подальші напрями роботи.

Залишити відповідь

Закрити меню