Фонд "Право і демократія"

Підвищення рівня інклюзивності (доступності) місць тимчасового проживання ВПО для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення

Підвищення рівня інклюзивності (доступності) місць тимчасового проживання ВПО для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення

Регіональний громадський благодійний фонд «Право і демократія» розпочинає реалізацію пілотного проєкту «Покращення доступності місць для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)». Діяльність проєкту здійснюватиметься у Львівській та Івано-Франківській областях.
Протягом 6 місяців відбудеться комплексне дослідження стану інклюзивності (доступності) більше 30 об’єктів тимчасового проживання ВПО для вразливих груп населення (людей з інвалідністю та маломобільних груп населення), за результатами дослідження експерти проєкту розроблять практичні рекомендації для покращення доступності. Важливим елементом проєкту стане інклюзивне облаштування об’єктів та їх адаптація до потреб осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.
Командою Фонду і залученими зовнішніми експертами будуть розроблені практичні рекомендації для покращення доступу осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення до місць тимчасового проживання переміщених осіб.
Наша команда, команда Фонду, здійснюватиме свою діяльність у тісній і плідній співпраці з громадами двох областей та неурядовими організаціями, зокрема інституціями, які представляють права та інтереси людей з інвалідністю.
Закликаємо долучатися до спільної роботи!
Цей проєкт здійснюється Фондом «Право і демократія» завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії.
Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert, Optima Group і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст (указати вид публікації) не обов’язково відображає погляди Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert, Optima Group та Crown Agents in Ukraine.

Залишити відповідь

Закрити меню