Фонд "Право і демократія"

Mоніторинг дослідження стану руйнування і відбудови об’єктів соціальної інфраструктури у Снігурівській громаді Миколаївської області

Mоніторинг дослідження стану руйнування і відбудови об’єктів соціальної інфраструктури у Снігурівській громаді Миколаївської області

Регіональний громадський благодійний фонд «Право і Демократія» розпочав реалізацію проєкту з моніторингового дослідження стану руйнування і відбудови об’єктів соціальної інфраструктури у Снігурівській громаді Миколаївської області.
На території Снігурівської міської територіальної громади (місто Снігурівка і 23 населених пункта) Миколаївської області весь час відбувались активні бойові дії, адже більшість населених пунктів фактично з початку березня 2022 року перебували на безпосередній лінії фронту. З 19 березня по 10 листопада 2022 року Снігурівська міська територіальна громада знаходилась під окупацією. Багато сіл, а також місто Снігурівка, зазнали значних руйнувань через нищівні обстріли. У цілій громаді немає жодного неушкодженого населеного пункту, а село Безіменне знищене дощенту, до останнього будинку.
Протягом 3 місяців команда Фонду проведе системне дослідження об’єктів соціальної інфраструктури, буде проведене опитування основних стейкхолдерів на предмет відбудови зруйнованих об’єктів. За результатами моніторингового дослідження передбачається розроблення Звіту з рекомендаціями і пропозиціями щодо відновлення Снігурівської громади.
Інформація підготовлена в рамках проєкту «Термінова підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. (https://ec.europa.eu/…/aid-development-cooperation…). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Фонду «Право і демократія» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій”.

Залишити відповідь

Закрити меню