Фонд "Право і демократія"

Увага! Фонд “Право і Демократія” оголошує конкурс з відбору зовнішніх експертів!

Увага! Фонд “Право і Демократія” оголошує конкурс з відбору зовнішніх експертів!

Регіональний громадський благодійний Фонд «Право і демократія» в рамках проєкту «Покращення доступності місць для внутрішньо переміщених осіб» оголошує конкурс з залучення зовнішніх експертів для проведення відбору закладів розміщення ВПО.

Проєкт реалізовує РГБФ «Право і демократія» в рамках отриманого гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС) в Україні» у межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії.

Термін подання конкурсних пропозицій: 12.09.2023 до 17.00 за київським часом.

Вимоги:

Резюме.

Мотиваційний лист.

Для суб’єктів підприємництва – реєстраційні документи.

Заявка від юридичних осіб подається на фірмовому бланку і має бути завірена печаткою. На титульній сторінці мають бути вказані реквізити, у т.ч контактна інформація виконавця (виконавців).

Інші документи, які можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).

Технічне завдання:

У складі експертної комісії ознайомитися з результатами комплексного дослідження стану інклюзивності (доступності) 30 об’єктів у Львівській та Івано-Франківській областях, призначених для тимчасового проживання ВПО, вразливих груп населення (людей з інвалідністю та маломобільних груп населення) і відібрати 3 об’єкти для з інклюзивного облаштування.

Термін реалізації – жовтень 2023 року.

Проєктом передбачена компенсація витрат за роботу.

Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свої пропозиції у відповідності до вимог, зазначених у даному оголошенні. Пропозиція повинна бути написана українською мовою і містити реквізити заявника.

Конкурсні документи (пропозиції) мають б.ути надіслані на електронну адресу: lawdemofond@gmail.com

Тема листа: «Конкурс експертів».

Заявник несе відповідальність за те, щоб пропозиція надійшла на вищевказану адресу не пізніше встановленого терміну. Надсилаючи пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі *.pdf чи *word і не містять вірусів чи пошкоджених файлів.

Вибір буде здійснено на користь пропозиції, яка відповідає вимогам та критеріям оцінки. На її підставі буде укладено договір.

Просимо взяти до уваги, що РГБФ «Право і демократія» не зобов’язується приймати будь-яку пропозицію чи укладати контракт, як і не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та подачею експертом пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору.

 

 

Залишити відповідь

Закрити меню