Фонд "Право і демократія"

Фонд «Право і демократія» є одним з засновників Коаліції Регіональних Ініціатив «ТОЛОКА».
 
Коаліція Регіональних Ініціатив «ТОЛОКА» (https://www.facebook.com/tolokacoalition/ ) була створена 11 квітня 2018 року представниками українського громадського сектору.
 
Підписантами Меморандуму виступили:
 
БО «Асоціація паліативної та хосписної допомоги» (Київ) 
БТ «Центр суспільних програм» (Херсон) 
ВГО «Поруч» (Київ) 
РГБФ «Право і демократія» (Львів), 
ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» (Суми),
БО «МОБ “Здорова нація» (Пєрвомайськ),
ГО «Нова Енергія» (Харків) 
ГО «Міжнародний рух «Еко-Культура» (Чернівці)  
ГО «Родина Кольпінга на Прикарпатті» (Івано-Франківськ),
ГО «Добробут Золотоніщини» (Золотоноша Черкаської області).
Пізніше до Меморандуму доєдналась ГО «Всеукраїнський рух «Захисники вітчизни» (Київ).
 
Візія Коаліції:
Ми бачимо перспективи європейського розвитку вільної, сильної, незалежної, успішної та соборної України у згуртуванні жителів усіх регіонів та місцевих громад на основі спільних цінностей: громадського активізму, прав людини, демократичного урядування, громадянського суспільства, подолання конфліктів та сталого розвитку. Ми прагнемо згуртуватися навколо спільних ідей, спільних інтересів і спільних дій на місцевому, регіональному та національному рівнях.
 
Ціль Коаліції:
Зміцнення міжрегіональної співпраці організацій громадянського суспільства в Україні.
 
Місія Коаліції:
Якісні зміни життя в регіонах через кращі практики розвитку місцевих ініціатив, соціального капіталу та громадської свідомості.
 
 

Правозахисна мережа громадських організацій

У 2012 році створено мережу правозахисних організацій-партнерів Фонду «Право і Демократія». Мережа створена для активної координації правозахисної діяльності та поширення досвіду серед інших громадських організацій. Основними напрямками її діяльності є захист прав людини, надання безоплатної правової допомоги, проведення адвокаційних кампаній, покращення доступу до правосуддя, утвердження верховенства права та становлення правової держави в Україні.

До мережі активно долучаються правозахисники та громадські організації з усієї України. Головними завданнями мережі є посилення громадянського суспільства, формування громадських активістів та підсилення діяльності громадських організацій для утвердження принципів демократії та верховенства права в Україні.

Запрошуємо приєднатися до мережі громадські організації зацікавлені у становленні верховенства права та розбудови громадянського суспільства в Україні.

Бажаючі долучитися до мережі можуть звертатися до Фонду «Право і демократія»: м. Львів, проїзд Крива Липа, 6 (3-й поверх); тел/факс: 38(0322)971932, e-mail: lawdemo@fond.lviv.ua

  Меморандум про співпрацю мережі громадських правозахисних організацій (1,9 MiB, 1 115 hits)

    1. Регіональний громадський благодійний фонд «Право і Демократія».

http://www.fond.lviv.ua/

    1. Ресурсний центр для ОСББ, м. Львів.

http://www.osbb.com.ua/

    1. ГО «Центр громадської адвокатури» , м. Львів.

http://www.cga.in.ua/

    1. Карпатське агентство прав людини «Вестед», м. Ужгород.

Показати більше »

Карпатське агентство прав людини „Вестед” є неурядовою неприбутковою громадською організацією, яка працює у сфері захисту прав людини з 1998 року.З 1998 по 2012 роки організація діє за такими основними напрямками:Громадська приймальня (правова допомога для таких груп населення: малозабезпечені, мігранти, шукачі притулку, біженці; місцеві НУО; жертви корупції). Ця діяльність дозволяє попередньо діагностувати ситуацію у сфері порушень прав людини.

      • Клінічна правнича освіта (сприяння навчанню студентів-юристів навикам роботи з клієнтами, а також по темі захисту прав людини).
      • Ініціативи з розвитку місцевої демократії (ініціювання впровадження інструментів участі громадян у місцевому самоврядуванні; просвіта виборчих процедур; активізація і підтримка місцевих ініціатив; впровадження «6 засад доброго управління»; моніторингові кампанії та кампанії адвокасі).

Контакти:

88009, УЖГОРОД, ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛ.

вул. Ген.Свободи, 5/34

www.kaplvested.info vested@tes.org.ua

tel/fax 0312619661

    1. ГО «Станіславська правозахисна група», м. Івано-Франківськ.

Показати більше »

Станіславська правозахисна група створена як Івано-Франківська обласна громадська, неприбуткова, добровільна, самоврядна організація.

Створенню правозахисної групи передувало стажування представників організації у Польщі в Бюро громадських порад, де вивчались та практикувались стандарти діяльності громадських правових приймалень для захисту прав та інтересів громадян у конфліктах з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Метою діяльності Станіславської правозахисної групи є провадження діяльності для формування правової освіти, культури населення для захисту прав та свобод людини і громадянина, розвитку демократичного та правового суспільства в Україні, розвитку місцевого самоврядування.

Завдання Станіславської правозахисної групи є надання правової допомоги у пріоритетних сферах розвитку демократії та прав людини, сприяння розвитку демократичним інститутам, сприяння розвитку та перебігу реформування судової системи в Україні, подолання перешкод розвитку громадянського суспільства.

Станіславська правозахисна група за власні кошти реалізує проект «Обличчям до людей» щодо відновлення довіри людей до судочинства, налагодження конструктивного діалогу з громадою. Після громадських досліджень у судах, консультацій із громадськістю спільно із судом організовано проект надання правової допомоги і забезпечення потреб людей у юридичних послугах, які не охоплені державним фінансуванням.

Організація утримує два офіси, один із яких знаходиться у приміщенні Івано-Франківського міського суду. У приміщенні суду створено громадську консультацію, де надається безкоштовна правова допомога, – Агенцію судових послуг, що є унікальним спільним проектом із судами щодо надання безкоштовної правової допомоги. Загалом за останнє півріччя до Агенції звернулось 1100 осіб.

Експерти організації у 2007 – 2009 роках брали участь в реалізації проекту «Моніторинг доступності до суду», проект реалізовувався за фінансової підтримки проекту USAID «Україна: Верховенство права».

Станіславська правозахисна група реалізовувала громадські дослідження у судах Івано-Франківської області спільно із організаціями «Твоє право» та Благодійним фондом «Право і демократія», здійснювалась ця діяльність за сприяння проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Україна: верховенство права», що реалізується в Україні, починаючи з 2006 року на підставі Угоди про співробітництво між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки.

Станіславська правозахисна група брала участь в діяльності громадської ради при управлінні внутрішніх справ, на сьогодні бере участь в Громадській раді при обласній державній адміністрації.

У 2007-2009рр. експерти та фахівці Станіславської правозахисної групи брали участь у реалізації проекту Благодійного фонду «Право і демократія» «Центр правової допомоги громадянам з питань житлово-комунальних послуг» за фінансової підтримки Фонду Баторія (Польща), зокрема у рамках проекту проводилось дослідження стану створення та функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Івано-Франківськ.

Спільно із партнерами Центром громадської адвокатури Станіславська правозахисна група бере участь в реалізації проекту правового супроводу громадських ініціатив місцевого значення, організацій громадського сектору, ОСББ та інших ініціативних груп, допомагає програмі надавати правовий супровід в області, поширювати інформацію.

За підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» Станіславська правозахисна група реалізовує проект «Покращення доступу до інформації про управління та розпоряджання комунальною та державною власністю в Івано-Франківській області».

КОНТАКТИ:

ГО «Станіславська правозахисна група»

76000, м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 2 оф.40

Телефон: (0342) 71 13 31

моб.0503338783

E-mail: spgrup@ukr.net

    1. Тернопільська обласна молодіжна громадська організація «МОЛОДЬ».

Показати більше »

Мета та завдання організації:

Згрупування молоді з метою вироблення програм спрямованих на висвітлення та подолання основних проблем молоді на території області, а також задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів членів Тернопільської обласної молодіжної громадської організації “МОЛОДЬ”.

Сприяння підвищенню активності молоді Тернопільщини; всебічна підтримка молодих людей в розробці та здійсненні прогресивних ідей у різноманітних галузях людської діяльності; захист цільових економічних інтересів та сприяння вирішенню соціальних та побутових проблем молоді; сприяння у підвищенні суспільної культурологічної та наукової активності молоді; сприяння у формуванні досвіду спільної міжнародної, політичної, ділової діяльності молоді; сприяти розробці та обговоренні проектів державної політики у молодіжній сфері в умовах існуючого законодавства.

Керівник організації:

Горошко Тарас Васильович – Голова Правління ТОМГО “МОЛОДЬ”

Короткий опис діяльності та проектів організації:

ТОМГО “МОЛОДЬ” пріоритетно працює у напрямку правозахисту, збереження екології, краєзнавства, національної та міжнародної інтеграції молоді, підвищення громадської активності молоді тощо. З 2007 по 2011 рр. захищали інтереси “дітей війни”, які отримали законні компенсації від держави. В жовтні 2012 року з ініціативи ТОМГО “МОЛОДЬ” була встановлена меморіальна дошка в честь загинувшого під час виконання службових обов’язків, рятуючи людей героя-рятівника (члена ТОМГО “МОЛОДЬ”) Ростислава Манащука.

Контактна інформація:

46018, м. Тернопіль, вул. Карпенка 1/28

Тел. +38 097 84 89 331

Електронна адреса: TOMGO_MOLOD@i.ua

    1. Тернопільська міська молодіжна організація Асоціація Захисту Прав і Свобод Молоді «Дружба».

Показати більше »

Мета та завдання організації:

Згуртування учнівської, студентської та молоді загалом з метою вироблення методів і програм, направлених на вирішення основних молодіжних проблемних питань. Захист прав і свобод молоді, учнівства та студентства. Сприяння розвитку української освіти, спорту, науки і культури. Розвиток самоврядування і автономії навчальних закладів. Підвищення активності учнівства, студентства та молоді загалом. Сприяння вирішенню соціальних, побутових та освітніх проблем життя молодих людей. Пропагування здорового способу життя, розвиток інтелектуальних здібностей і професійної майстерності. Постановка та вирішення проблемних питань учнівства та студентства перед владними структурами.

Керівник організації:

Сцібайло Ігор Богданович – президент Асоціації

Короткий опис діяльності та проектів організації:

Асоціація «ДРУЖБА» пріоритетно працює у напрямках правозахисту, спорту, здорового способу життя, збереження екології, краєзнавства, національної та міжнародної інтеграції молоді, підвищення громадської активності молоді тощо. У 2004 році Асоціацією було засновано Спортивний клуб ім.Б.Сцібайла «ГалТер’S», що культивує вільну боротьбу, футбол та інші види спорту. На базі організації створено правозахисну приймальню та діє гаряча телефонна лінія. У 2007-му році успішно реалізовано проект культурного обміну молоді між Тернополем та Запоріжжям «Пізнаючи Україну» З 2007-го року спільно з іншими МГО виконується довготерміновий проект «Квітуча Тернопільщина».

Періодично проводяться літні студентські обміни між Донецьком і Тернополем.

Контактна інформація:

46018, м.Тернопіль, вул.Юності 7, офіс 208

Тел. +38 0352 40 01 07

Електронна адреса: A.Druzhba@gmail.com , A.Druzhba@i.ua

    1. Волинська обласна громадська організація «Волинські перспективи».

http://v-perspektyvy.com.ua/

    1. Чернівецький міський Центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу.

Показати більше »

Чернівецький міський Центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу був створений у листопаді 1997 року, як продовження правозахисної діяльності групою бізнесменів і громадян. Центр є громадською правозахисною неприбутковою організацією.

З моменту створення Центр почав планування і реалізацію правозахисних акцій, спрямованих на підтримку малих підприємств і приватних підприємців міста.

Свою діяльність Центр значно активізував з 1999 року, коли досягнення його діяльності були визнані органами влади, іншими громадськими організаціями, відкриті інформаційно-консультаційні центри в місті Чернівці по вул. О. Кобилянської, 3 і на КП МТК “Калинівский ринок”, проведені соціологічні опитування, метою яких було вивчення потреб підприємництва міста, підготовлені відповідні публікації в пресі.

Робота Центру будується на принципах соціального партнерства з усіма державними структурами і громадськими організаціями, діяльність яких спрямована на розвиток підприємництва та захист прав людини, встановлення гендерної рівності в буковинській громаді, протидію корупції. Необхідно відзначити, що з більшістю з них на сьогодні вже налагоджене ефективне співробітництво.

Центр є засновником міжнародної асоціації малого і середнього бізнесу Small Euro Business. 2002р.

Реалізовано понад 30 антикорупційних, соціальних та освітніх проектів.

З 1998 року по сьогоднішній день організовано і проведено більше 500 різноманітних громадських заходів (громадські слухання, круглі столи, лобістські компанії, інформаційні семінари).

Публічна робота

З 1998 року ініційовано і проведено 50 прямих ефірів на регіональному телебаченні, 40 – на радіо, випущено 11 книг і брошур накладом 10000 тис примірників. Тематика: права людини, розвиток громадянського суспільства, протидія корупції, розвиток підприємництва, гендерна рівність. В ЗМІ розміщено біля 500 матеріалів на вищеназвану тематику.

Грантова історія з 1999 року по 2012 рік

1999 -2001 – Центр був партнером проекту «Регуляторна реформа» (проведено соціологічні дослідження і впроваджено пакетні рішення на місцевому рівні),USAID.

Липень 2001 – грудень 2004 – партнери проекту БІЗПРО «Гаряча лінія з питань підприємництва», USAID.

2002 – 2004 партнери програми «Партнерство за прозоре суспільство», працювала «Антикорупційна гаряча лінія», USAID.

2003 – проведено сім громадських слухань на тему: «Боротьба з корупцією в органах державної влади та організаціях Чернівецької області» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

2003 – За підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створено на базі Центру юридичну клініку Чернівецького фінансово-юридичного інституту, зараз переіменований в Буковинський університет.

2004 – за підтримки інституту сталих спільнот UCAN впроваджено проект «Антикорупційна поштова скринька та швидка антикорупційна допомога».

2004 – за підтримки міжнародного фонду «Відродження» впроваджено проект по створенню Українського Антикорупційного Центру. Підписана угода з 12 регіональними громадськими організаціями про співпрацю в напрямку протидії корупції в Україні.

2004-2012 – працює інформаційна Гаряча лінія з питань підприємництва за підтримки Чернівецької міської ради

2005 – тренінгова програма «Впровадження гендерної політики через політичні партії і ЗМІ» за сприяння офісу координатора проектів ОБСЄ в Україні.

2006 – за підтримки Чернівецької міської ради виготовлено плакати антикорупційного спрямування і розміщено на «сітілайтах» і «бігбордах» на вулицях міста Чернівці.

2007 – за сприяння Чернівецької обласної ради організовано і проведено обласну конференцію «Шляхи протидії корупції в органах державної влади, місцевого самоврядування, в державних установах та організаціях Чернівецької області»

2007 – спільний українсько – польсько – молдавський проект «Розвиток молодіжного підприємництва на сільських територіях» (м. Кіцмань Чернівецької області)

2007 – партнери Регіонального інформаційно-ресурсного Центру проекту «Гідна Україна» в антикорупційній ініціативі «Нове покоління обирає…Протидія корупції у вищій освіті»

2007-2008 – у двох Чернівецьких вищих навчальних закладах впроваджується проект «Подолання плагіату – запорука підвищення якості освіти» за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в У країні.

2007-2009 – проект БДІПЛ/ОБСЄ «Гендерна рівність – основа демократичного суспільства», тренінги і семінари для жінок-депутатів, представників ЗМІ.

2007 – спільно із відділом у справах, сім’ї та молоді Чернівецької ОДА організовано громадсько-педагогічні слухання «Гендер в школі»

2008 – наочно-пізнавальна акція для державних службовців «Стоп Сексизм», майже 500 осіб.

2008 – тренінги для заступників голів районних державних адміністрацій «Логіко-структурний аналіз при розробці гендерних програм», Програма рівних можливостей ПРООН

2008 – ініціатор розробки першої в Україні регіональної Програми протидії корупції в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування Чернівецької області.

2009 – інформаційно-пізнавальна акція за участі жінок-депутатів місцевих рад «8 Березня – День рівних прав! І можливостей?», майже 1,5 тис. осіб.

2009- організатори гендерного автопробігу присвяченого 125-річчу Українського жіночого руху.

2010 – партнери в проекті «Соціальні аніматори – рушійна сила громад», Програма «Схід-Схід: партнерство без кордонів», МФ «Відродження».

2004 – 2012 реалізація заходів Чернівецької міської та обласної програм розвитку малого підприємництва.

2011 – проект «Соціальна відповідальність – складова успішного бізнесу», Консорціум МБФ «Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону» (Карпатський фонд) та Міжнародний фонд «Відродження»)

2011-2012 проект « Розвиток експертно-аналітичних ресурсів для вирішення проблеми теплопостачання вразливим категоріям населення м. Сторожинець Чернівецької області», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Контактна інформація: 58002, м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 3 І поверх,

тел/факс (0372) 58-53-14, E-mail: kuhigor@ukr.net

  1. Асоціація жінок-депутатів місцевих рад Чернівецької області.
    1. Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив.

Показати більше »

Волинська обласна громадська молодіжна організація «Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив» є неприбутковою молодіжною організацією. Створена і функціонує з 5 грудня 2003 року.

Метою діяльності ВІПГІ є представництво, реалізація i захист законних соціальних, економічних, творчих, духовних, гендерних та інших прав, спільних інтересів i прагнень громадян, створення сприятливих умов для розвитку їх інтелектуального потенціалу та творчої ініціативи, підвищення рівня теоретичної підготовки i розширення професійного досвіду, а також всебічне сприяння розбудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства й окремих особистостей.

 

Протягом десяти років діяльності Інституту успішно реалізовано більше п’ятдесяти соціально значимих проектів та програм за такими напрямами:

      1. Діяльність з розвитку соціального партнерства та соціально-корпоративної відповідальності бізнесу.
      2. Діяльність спрямована на перетворення закладів культури в осередки громадської активності.
      3. Діяльність з розвитку молодіжного підприємництва.
      4. Діяльність з реформування ЖКГ та розвитку ОСББ та ОСН Волинської області.
      5. Діяльність спрямована на інформаційно-консультативну та технічну підтримку НДО: сприяння підвищенню ефективності, розвитку професійності та розширенні мережі НДО на Волині.
      6. Діяльність зі сприяння організації дозвілля дітей пільгових категорій.
      7. Діяльність зі сприяння професійній самореалізації та працевлаштування молоді Волині.

В Інституті працюють відділи:

      • інформаційно-консультативної та технічної підтримки НДО Волинської області.
      • відділ соціальних програм та проектів.
      • відділ ініціювання та проведення соціологічних досліджень.

департаменти Інституту:

      • юридичний департамент.
      • департамент психологічної підтримки та розвитку особистості.

структурні підрозділи Інституту:

      • Волинський Інвестиційний Клуб;
      • Волинська палата молодих підприємців та професіоналів;
      • Молодіжний Інтернет – Клуб;
      • Кінний клуб “Еквайн”;
      • Центр працевлаштування молоді з функціональними обмеженнями;
      • Громадська приймальня з питань започаткування та ведення власного бізнесу;
      • Ресурсний центр для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Місцезнаходження організації:

43000

область: Волинська

місто: Луцьк

вулиця: Глушець, 49

телефон: (0332) 78-59-66

факс: (0332) 78-59-65

адреса електронної пошти : vipgi@ukr.net

Прізвище, ім’я, по-батькові керівника організації: Лавринюк Петро Петрович

 

      1. Обласна молодіжна громадська організація «Волинський Інститут Права».

Волинський Інститут Права організація, яка створена 2010 року. Організація об’єднала в собі кваліфікований персонал, що має досвід у реалізації різного роду проектів.

Метою діяльності Волинського Інституту Права є здійснення діяльності, спрямованої на задоволення та захист своїх законних соціальних, економічних, творчих, духовних, національно-культурних, освітніх, наукових, екологічних, спортивних та інших спільних прав та інтересів.

E-mail: press.info.vip@ukr.net

Тел.: 098922616

    1. Львівська обласна громадська організація «Львівський центр прав людини».

Показати більше »

«Львівський центр прав людини» є неприбутковою, правозахисною організацією створеною з метою розвитку і захисту прав та свобод людини, сприяння у розвитку демократичних цінностей та громадянського суспільства, створення сприятливих умов для самореалізації особистості. Ініціаторами створення центру виступила група викладачів юридичних факультетів міста та юристів практиків які займаються проблематикою теоретичної розробки та практичного впровадження механізмів гарантування та реалізації прав людини.

 

Основними завданнями Львівсько центру прав людини є:

      • вироблення та реалізація громадських ініціатив в сфері захисту прав та свобод людини, розвитку демократичних цінностей та побудови громадянського суспільства;
      • проведення наукових та соціологічних досліджень в сфері захисту прав та свобод людини, розвитку демократичних інститутів та побудови громадянського суспільства;
      • проведення моніторингів дотримання прав людини та свобод людини;
      • правова освіта населення та поширення інформації про права людини, їх реалізацію та захист;
      • впровадження міжнародних стандартів прав людини в законодавство та правозастусовчу практику України;
      • налагодження співпраці Центру з іншими громадськими об’єднаннями, органами державної влади та місцевого самоврядування;підприємствами, установами, організаціями різних форм власності, міжнародними організаціями;
      • сприяння розвитку інститутів безпосередньої демократії та місцевого самоврядування.

Контакти: 79016 м. Львів, вул. Ярослава Мудрого1/4; е-пошта: HR_centr@ukr.net

    1. ГО «Центр Громадська Ініціатива», м. Львів.

Показати більше »

Центр “Громадська ініціатива” – Львівська міська громадська організація, створена учасниками правозахисної діяльності у м. Львові. До складу організації входять в основному юристи-правозахисники, активісти інших громадських організацій, практикуючі правники, молоді адвокати.

Центр “Громадська ініціатива” – постійний учасник семінарів, які проводяться для молодіжних та правозахисних громадських організацій. Зокрема восени 2004 року активісти Центру були учасниками семінару «Проблеми реалізації молоддю своїх виборчих прав в межах проекту «Вирішальний вибір», фінансованого за програмою «Демократичні гранти» Посольства США, а також в семінарі “Звернення громадян України до Європейського суду з прав людини”, організований Центром правових та політичних досліджень “СІМ” спільно з Гельсінською групою.

В травні 2005 року за підтримки Асоціації молодіжних організацій Львівщини Центр “Громадська ініціатива” спільно з Головним управлінням у справах сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації та Центром „ Меридіан” організував проведення круглого столу „ Студентське самоврядування у Львівській області: реалії та перспективи”

Також слід відмітити участь в семінарах присвяченим проблемам боротьби з тортурами і катуваннями, проблемам звернень громадян у конфліктах з органами влади тощо.

Центр підтримує тісні стосунки з іншими правозахисними громадськими організаціями Центром політичних та правових досліджень “СІМ”, регіональним фондом “Право і демократія”, Комітетом виборців України, “Молоді правники”, а також молодіжними громадськими організаціями Спілкою Української Молоді в Україні, Асоціацією молодіжних організацій Львівщини та іншими.

Керівний склад і персонал Центру складають досвідчені правозахисники, в яких за плечима багаторічний досвід роботи у правозахисній діяльності, а також участь у громадсько-політичних акціях. Серед них є досвідчені і практикуючі юристи, представники журналістики, активісти молодіжного руху.

Пріоритетними напрямками роботи організації є:

– захист основних демократичних цінностей, побудова ефективного механізму взаємовідносин суспільства, громадянина та влади;

– здійснення громадського контролю над владою;

– захисту прав людини;

– популяризація здорового способу життя серед молоді;

– консультування населення з правових та інших питань.

Зараз організація знаходиться в процесі креативної роботи над майбутніми проектами. В найближчих планах створення громадської приймальні щодо консультування населення у відносинах з владними структурами, проведення ряду акцій з приводу проблем міста тощо. Ми шукаємо співпраці з правозахисними та громадськими організаціями Львівщини та інших регіонів.

Керівник: Кравець Р.Р.

м. Львів, вул. Л.Українки 17, тел. 0509715535

Залишити відповідь

Закрити меню