Фонд "Право і демократія"

У місті Одеса відбувся семінар для перекладачів жестової мови

У місті Одеса відбувся семінар для перекладачів жестової мови

19 вересня 2019, у м. Одесі, відбувся перший із серії 8-пілотних заходів, навчальний семінар для перекладачів жестової мови на тему: «Покращення рівня правової обізнаності перекладачів жестової мови (перекладачів- дактилологів) про судові послуги та процедури». Участь у заході прийняло понад 25 перекладачів жестової мови, які здійснють переклад у судах Одеської,Херсонської та Миколаївської областей.
Учасники навчального семінару дізнались корисної інформації про функціонування судової системи, процесуальні гарантії та правила звернення громадян до суду, особливості правового статусу перекладача та психологічні аспекти роботи перекладача жестової мови з клієнтом у судових інстанціях, тощо.
Даний захід проводиться Фондом «Право і Демократія» у партнерстві з ВГОІ «Українське товариство глухих», в рамках реалізації проекту: «Покращення рівня правової обізнаності перекладачів жестової мови про судові послуги та процедури», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Залишити відповідь

Закрити меню